Wullaert onthult: "Heb geen gevoel in vier van mijn vijf tenen"

Tessa Wullaert juicht na haar goal voor België
Tessa Wullaert juicht na haar goal voor België Foto: © BSR Agency

België sloot het EK vrijdagavond af met een 2-1 zege op Portugal. Tessa Wullaert was een van de uitblinkers bij de Red Flames, al gaf ze achteraf toe dat het niet veel scheelde of ze had niet mee kunnen doen.

De spits opende de score namens België en gaf de assist bij de beslissende 2-1 van Janice Cayman. Na afloop onthulde Wullaert dat ze al enkele dagen kampt met een voetblessure. "Er is een zenuw geblokkeerd in mijn voet", legt de voormalig speelster van Fortuna Sittard uit aan Het Laatste Nieuws. "Het was erg nipt om deze wedstrijd te halen. Ik heb geen gevoel in vier van mijn vijf tenen."

"Er kwamen een heel aantal pijnstillers aan te pas, samen met uitgebreid overleg met de medische staf, maar het is gelukt om te spelen. Ik ben ook heel blij dat ik erbij was. Ik wilde dit toernooi heel graag op een mooie manier afsluiten en dat hebben we gedaan. Nu volgen de komende dagen uitgebreide onderzoeken", aldus Wullaert.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
17/01
FC Twente V
14:00
Ajax V
zo
18/01
NAC Breda W
12:15
ADO Den Haag V
zo
18/01
PEC Zwolle V
16:45
PSV V
zo
18/01
SC Heerenveen V
16:45
AZ W
zo
18/01
Feyenoord V
16:45
Excelsior Rotterdam W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 10 25 25
2 FC Twente V 9 21 23
3 PSV V 10 18 22
4 Feyenoord V 10 15 22
5 PEC Zwolle V 10 10 21
6 Utrecht W 9 -4 14
7 AZ W 9 4 12
Bekijk de hele stand