Wiegman maakt nog altijd kans op prijs bij FIFA-gala The Best

Sarina Wiegman juicht na het behalen van de Europese titel
Sarina Wiegman juicht na het behalen van de Europese titel Foto: © Pro Shots

Sarina Wiegman maakt kans op een prijs tijdens het FIFA-gala The Best. De bondscoach van Engeland is genomineerd in de categorie beste coach in het vrouwenvoetbal.

Wiegman won de prijs al eerder in 2017 en 2020. Het is voor haar de zesde keer dat ze bij de top drie in deze categorie zit. Afgelopen zomer won de Nederlandse coach het EK in eigen land met de Engelse Lionesses. Wiegman kent concurrentie van Sonia Bompastor (Olympique Lyon) en Pia Sundhage (bondscoach Brazilië).

De afgelopen periode konden fans stemmen op hun favoriet. Daaruit kwam deze top drie. Op 27 februari worden tijdens het gala de prijzen uitgereikt.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Kijk jij ook alweer uit naar het voetbalweekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in en krijg maar liefst vijf GRATIS (!) weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
30/09
ADO Den Haag V
14:00
PEC Zwolle V
zo
1/10
FC Twente V
12:15
Feyenoord V
zo
1/10
Utrecht W
12:15
SC Heerenveen V
zo
1/10
Fortuna Sittard W
12:15
Excelsior Rotterdam W
zo
1/10
PSV V
12:15
AZ W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Fortuna Sittard W 2 4 6
2 Utrecht W 2 3 6
3 PSV V 2 5 4
4 AZ W 2 1 4
5 FC Twente V 1 7 3
6 Ajax V 1 2 3
7 ADO Den Haag V 1 0 1
Bekijk de hele stand