Wie vervangt Roord bij de OranjeLeeuwinnen? "Zou zij kunnen zijn"
De OranjeLeeuwinnen moeten het voorlopig zonder Jill Roord doen. De aanvallende middenveldster raakte vorige maand geblesseerd en moet daardoor onder meer het treffen met Spanje van komende vrijdag aan zich voorbij laten gaan.
De grote vraag is dan ook wie de speelster van Manchester City moet gaan vervangen. Bondscoach Andries Jonker heeft geen directe vervanger opgeroepen voor Roord. "Roords afwezigheid is een grote aderlating", zegt de bondscoach in gesprek met de NOS. "Ze is een betrouwbare speler."
Roord was basisspeelster bij Oranje en een vaste kracht vervangen is nog niet zo makkelijk, zo geeft Jonker aan. "Het zou Vivianne Miedema kunnen zijn, maar dat is mede-afhankelijk van haar fitheid. Ook Damaris Egurrola of Kerstin Casparij zijn opties", houdt de bondscoach zijn opties open. De OranjeLeeuwinnen spelen komende vrijdag in Sevilla tegen Spanje.