Weimar ziet Feyenoord-verbeterpunt: "Daar moeten we voor zorgen"

Jacintha Weimar
Jacintha Weimar Foto: © BSR Agency

Feyenoord krijgt dit seizoen weinig doelpunten tegen. De Rotterdamse defensie, met Jacintha Weimar op doel, staat als een huis. Doelvrouw Weimar heeft een duidelijke missie: ook tegen topploegen presteren. 

Tegen de topclubs weet Feyenoord vaak niet de nul te houden. "Het is wel zo dat we in de topwedstrijden soms overklast worden. We moeten ervoor zorgen dat het meer een wedstrijd wordt. Door scherper te zijn en meer durf te tonen", zegt Weimar in gesprek tegen het Algemeen Dagblad. Dat moet zaterdagmiddag gebeuren.

Dan gaat de ploeg van coach Jessica Torny op bezoek in de Johan Cruijff ArenA. Vorig jaar eindigde het duel tussen de Amsterdammers en Rotterdammers in 0-0. "Of het mijn beste wedstrijd van het seizoen was? Nou, ik heb in andere wedstrijden ook goede dingen laten zien, zoals bij een kleine voorsprong belangrijke ballen pakken."

"Alleen viel het nu meer op, omdat ik alle soorten reddingen die je als doelvrouw kunt verrichten ook heb verricht. Of dat zaterdag opnieuw gaat gebeuren? De nul houden zou heel mooi zijn", zo klinkt het.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
26/03
SC Heerenveen V
19:00
AZ W
za
29/03
AZ W
14:00
PSV V
za
29/03
Excelsior Rotterdam W
16:30
FC Twente V
za
29/03
Feyenoord V
16:30
Fortuna Sittard W
zo
30/03
Telstar W
12:15
Utrecht W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV V 18 36 45
2 FC Twente V 18 33 45
3 Ajax V 18 31 44
4 Feyenoord V 18 22 35
5 Utrecht W 18 14 30
6 AZ W 17 8 29
7 ADO Den Haag V 18 -16 16
Bekijk de hele stand