Weimar over ambities van Feyenoord: "Tussen die plekken komen"

Jacintha Weimar tijdens de Open Dag van Feyenoord
Jacintha Weimar tijdens de Open Dag van Feyenoord Foto: © Ed Voetee Photography

Feyenoord organiseerde zondag de traditionele Open Dag. Jacintha Weimar, keepster van de Rotterdammers, heeft genoten in en om De Kuip.

"Dit is zeker een speciale dag. Het is gewoon bizar", zegt ze bij ESPN. "Hoeveel zin ik heb in het nieuwe seizoen? Ik kijk er enorm naar uit. Ik weet dat het eind september pas begint. Ik kijk ook nog uit naar een paar weekjes vrij, best een drukke zomer achter de rug. Maar als het dan dadelijk, na die break, gaat beginnen, dan heb ik er enorm veel zin in", gaat Weimar met een lach verder.

Wat de doelen zijn voor komend seizoen? "Ik wil gewoon structureel weer bij het Nederlands elftal komen na mijn blessure. Het is een beetje afgezwakt, maar ik ben er blij mee dat ik me gelukkig deze zomer weer mocht melden en mocht laten zien wat ik kon. Nu wil ik met de club en met dit team een constant seizoen draaien. Het doel is om constanter te worden, punten te pakken en tussen plek drie en vijf proberen te komen", klinkt het.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
25/01
AZ W
14:00
Feyenoord V
za
25/01
ADO Den Haag V
16:30
PSV V
za
25/01
Excelsior Rotterdam W
16:30
Telstar W
zo
26/01
SC Heerenveen V
12:15
Fortuna Sittard W
zo
26/01
Utrecht W
12:15
FC Twente V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV V 12 29 31
2 Ajax V 12 22 31
3 Utrecht W 12 18 28
4 FC Twente V 11 13 26
5 Feyenoord V 12 16 23
6 AZ W 12 3 17
7 ADO Den Haag V 11 -6 9
Bekijk de hele stand