Vivianne Miedema ontbreekt in de selectie van Manchester City

Vivianne Miedema
Vivianne Miedema Foto: © BSR Agency

Vanavond speelt Manchester City in de UEFA Women's Champions League tegen St Polten in Oostenrijk. Jill Roord en Kerstin Casparij starten op de bank, terwijl Vivianne Miedema ontbreekt bij de selectie door een blessure. Miedema is wel opgeroepen voor de volgende interlands, maar haar inzet blijft onzeker.

Manchester City coach Gareth Taylor liet weten dat City een late beslissing neemt over Miedema's fitheid. "We zijn Viv nog aan het beoordelen, ze heeft wat kleine pijntjes, en dat is alles", aldus Taylor tijdens de persconferentie

Taylor benadrukte ook het belang van de wedstrijd en gaf aan dat het team klaar is voor de zware belasting. "Als je je plaatst voor de Champions League, realiseer je je dat het een grote last op de selectie legt, maar dat is wat we willen", zei hij. Ook sprak hij over de terugkeer van Jill Roord: "Het voelt alsof we een nieuwe speler hebben nu Jill terug is."

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Het Nederlands elftal speelt donderdagavond in de Nations League tegen Spanje. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/03
ADO Den Haag V
14:00
Telstar W
za
22/03
PSV V
16:30
Ajax V
za
22/03
Utrecht W
16:30
AZ W
zo
23/03
FC Twente V
12:15
SC Heerenveen V
zo
23/03
PEC Zwolle V
14:30
Feyenoord V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 17 33 44
2 PSV V 17 34 42
3 FC Twente V 17 30 42
4 Feyenoord V 17 16 32
5 Utrecht W 17 15 30
6 AZ W 16 7 26
7 SC Heerenveen V 16 -12 15
Bekijk de hele stand