VIDEO | Merel van Dongen scoort bizarre hattrick namens Rayadas

Merel van Dongen heeft in de nacht van donderdag op vrijdag (Nederlandse tijd) een hattrick gemaakt namens Rayadas. De ploeg uit Monterrey won mede dankzij de drie goals van de verdedigster met 5-0 van Cruz Azul.

Van Dongen had een basisplaats en scoorde na veertien minuten spelen haar eerste goal. Van grote afstand knalde de Nederlandse international de bal vol in de kruising. Een kleine tien minuten later tekende Ana Martinez voor de 2-0. Diezelfde Martinez zorgde er vlak voor rust voor dat de marge naar drie ging.

In de tweede helft was het feestje voor Van Dongen compleet. Tien minuutjes na de rust schoot ze een afgeslagen corner fraai binnen. Een kwartier voor tijd maakte de verdedigster haar derde treffer. Van Dongen ontving de bal wederom op grote afstand, zag keepster Leticia Rodrigues enigszins ver van haar doel staan en schoot raak: 5-0.

Voor Van Dongen is het de tweede wedstrijd op rij waarin ze negentig minuten speelt namens de club uit Monterrey. In die twee duels was ze goed voor vier doelpunten. Rayadas gaat nu voor even aan kop in de Mexicaanse competitie, met dertien punten na vijf wedstrijden. Tigres volgt op twaalf punten, maar heeft een wedstrijd minder gespeeld.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
18/01
Telstar W
14:00
PEC Zwolle V
za
18/01
PSV V
16:30
Excelsior Rotterdam W
za
18/01
FC Twente V
16:30
Fortuna Sittard W
zo
19/01
ADO Den Haag V
12:15
Utrecht W
zo
19/01
Ajax V
12:15
AZ W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV V 11 25 28
2 Ajax V 11 20 28
3 Utrecht W 11 16 25
4 FC Twente V 10 10 23
5 Feyenoord V 11 15 20
6 AZ W 11 5 17
7 ADO Den Haag V 10 -4 9
Bekijk de hele stand