Van Rijswijk ziet: "Feyenoord heeft daar een samenwerking mee"

Mark van Rijswijk
Mark van Rijswijk Foto: © Orange Pictures

Feyenoord is op de Japanse tour. De Rotterdammers zagen deze zomer Toko Koga vertrekken, maar versterkten zich recent met Kokona Iwasaki en Akari Takeshige. Mao Itamura is de andere Japanse in de selectie van Jessica Torny.

"Behoorlijk op de Japanse tour", merkt Mark van Rijswijk op in het ESPN-programma Tekengeld. "Koga was een doorslaand succes. Die is naar Tottenham Hotspur gegaan. Dat was een ongelooflijk talent. Ze is Japans international, gescoord tegen Amerika, echt een superspeelster", zegt de commentator over de verdedigster, die inmiddels dus Feyenoord heeft verruild voor Tottenham Hotspur.

"Vervolgens hebben ze meer speelsters weten te halen, waarbij Koga een beetje de moederfiguur werd, terwijl die zelf ook nog een tiener was. Koga is nu weg. Nu hebben ze drie Japanse speelsters. Ze hebben een samenwerking met een club in Japan, dus dat werkt eigenlijk heel goed. Of ze zo goed zullen zijn als Koga, dat vraag ik me af, want dat was wel een uitzonderlijk niveau."

Lees meer:
0 reacties