Van Ginkel: "Veel meiden zijn onder hem betere speelsters geworden"

Danique van Ginkel
Danique van Ginkel Foto: © Pro Shots

Danique van Ginkel is bezig aan haar vierde seizoen bij FC Twente. De voorbije jaren werkte ze in Enschede samen met trainer Joran Pot. Sinds dit seizoen staat Corina Dekker voor de groep bij de Tukkers.

"We hadden allemaal een goede band met Joran. Veel meiden zijn onder hem betere speelsters geworden. Corina is op dezelfde lijn doorgegaan", vertelt de huidig captain van FC Twente in gesprek met Tubantia. "Wat onder Joran goed ging, heeft ze zo gelaten. Aan dingen die in haar ogen verbeterd moesten worden, zijn we gaan sleutelen. Het is goed dat we op die manier verder bouwen."

Waar FC Twente dit seizoen moeite mee heeft, is tegenstanders die inzakken. Dat frustreert Van Ginkel. "Tegenstanders trekken vaak een muur tegen ons op. Daar hebben we het soms lastig mee en daar willen we ons in verbeteren. We zullen tegenstanders meer moeten lokken, creatief zijn en effectiever zijn voor het doel."

Lees meer:
0 reacties