Van den Berg ziet OranjeLeeuwin kans grijpen: "Heeft ze laten zien"

Gert van ’t Hof en Mandy van den Berg namens de NOS
Gert van ’t Hof en Mandy van den Berg namens de NOS Foto: © MTB-Photo

Mandy van den Berg heeft dinsdagavond genoten van het optreden van Ella Peddemors tegen Zuid-Korea. De middenveldster van VfL Wolfsburg kreeg wederom de kans in de basis en heeft een goede indruk achtergelaten op Van den Berg.

De voormalig international van de OranjeLeeuwinnen zag dat Peddemors 'belangrijk was in verschillende opzichten'. "Aan de bal, wat ze laat zien, maar tegelijkertijd ook sterk in verdedigend opzicht. Doordekken in de as, hoog in het veld. Ze schroomt niet om daar ook hoog te staan en belangrijk te zijn voor het Nederlands elftal. Ze wil de bal, ze is heel comfortabel", somt Van den Berg op bij de NOS.

"Ze herkent ruimtes. Daar ligt wel echt de kracht van Peddemors. Het technische in de kleine ruimtes, daar is zij heel erg sterk in. Het doelpunt dat ze maakt, is een mooie beloning voor haarzelf. Daar komt ze ook vaak in positie", ziet de oud-voetbalster.

Van den Berg denkt dat onder andere Peddemors heeft kunnen profiteren van de vele afwezigen bij de OranjeLeeuwinnen in de afgelopen interlandperiode. "Dat is wel een beetje het verhaal, van dat soort momenten die zich voordoen. Miedema staat niet meer in de spits, Beerensteyn is er niet, Leuchter gaat daar dan spelen. Dan moet je het wel even laten zien. Dat is wat Peddemors absoluut heeft gedaan vanavond en vrijdag. Zij heeft echt wel laten zien dat zij niet meer weg te denken is uit de groep binnen het Nederlands elftal."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
25/01
PSV V
12:15
Utrecht W
zo
25/01
AZ W
16:45
FC Twente V
zo
25/01
ADO Den Haag V
16:45
Ajax V
zo
25/01
Excelsior Rotterdam W
16:45
SC Heerenveen V
zo
25/01
NAC Breda W
16:45
PEC Zwolle V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 11 25 26
2 PSV V 11 20 25
3 Feyenoord V 11 16 25
4 FC Twente V 10 21 24
5 PEC Zwolle V 11 8 21
6 Utrecht W 10 -4 15
7 AZ W 10 3 12
Bekijk de hele stand