Van den Berg enthousiast: "Kom ik graag voor naar het stadion"

Mandy van den Berg bij ESPN
Mandy van den Berg bij ESPN Foto: © BSR Agency

Mandy van den Berg is vol lof over Esmee Brugts. De voormalig captain van de OranjeLeeuwinnen heeft hoge verwachtingen van de 21-jarige wingback van Oranje op het EK.

"Esmee Brugts is m'n favoriete speler van Oranje, maar wel als aanvaller of aanvallende middenvelder", maakt Van den Berg direct duidelijk in gesprek met de NOS. "Werkelijk een genot om naar te kijken. Dat had ik al toen ik dagelijks met haar op het veld stond bij PSV."

De voormalig verdedigster geniet van het spel van Brugts. "Met die flair, techniek, en altijd een grote lach op haar mond. Zij is een speler waar ik graag voor naar het stadion kom. Met een individuele actie, een schijnbeweging, het gemak waarmee ze crosspasses verstuurt, haar krachtige, geplaatste schot op doel en haar werkethiek. Ja, je weet dat er iets gaat gebeuren als zij aan de bal komt", weet Van den Berg.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
6/09
SC Heerenveen V
14:00
FC Twente V
za
6/09
PSV V
14:00
Excelsior Rotterdam W
za
6/09
Ajax V
14:00
ADO Den Haag V
zo
7/09
NAC Breda W
12:15
Feyenoord V
zo
7/09
AZ W
16:45
Telstar W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 ADO Den Haag V 0 0 0
2 Ajax V 0 0 0
3 AZ W 0 0 0
4 Excelsior Rotterdam W 0 0 0
5 FC Twente V 0 0 0
6 Feyenoord V 0 0 0
7 NAC Breda W 0 0 0
Bekijk de hele stand