Van de Looi ergerde zich aan OranjeLeeuwinnen: "Timing ongelukkig"

Erwin van de Looi
Erwin van de Looi Foto: © BSR Agency

Erwin van de Looi was niet blij met de manier waarop Heracles Almelo heeft toegewerkt naar het duel met RKC Waalwijk. Hij ergerde zich aan diverse randzaken, waaronder de OranjeLeeuwinnen. Die speelden vrijdagavond in het Asito Stadion van Heracles.

"Een punt uit bij RKC teken je vooraf in principe niet voor", gaf Van de Looi toe voor de camera bij ESPN. "Maar in de weken hiervoor voel je wel hoe weinig het eigenlijk over RKC gaat. Je voelt gewoon een bepaalde sfeer binnen de club nadat we van FC Twente hadden gewonnen. Er was een soort opluchting, waarbij we even onderuit konden zakken."

"Dan wordt er nog een nieuwe trainer gepresenteerd. Dat moet de club ook doen. We trainden die dag twee keer, dus misschien was de timing wat ongelukkig. Het gaat heel veel over andere dingen. Bijvoorbeeld ook over de interland van de Oranjevrouwen die in jouw stadion wordt gespeeld. Dan ben je ook weer het halve stadion kwijt. De jongens hebben er echt wel alles aan gedaan, maar het was gewoon niet goed."

Hij vervolgt. "Ik heb het een aantal keer aangehaald binnen de club en binnen de selectie. Dat is uiteindelijk niet helemaal gelukt. Ik denk wel dat we iets stabieler zijn geworden. Voor de winterstop hadden we deze wedstrijd verloren. Maar beide helften waren niet goed. Vooral de tweede helft was heel slecht. We hebben helemaal niet meer geprobeerd om te voetballen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
3/05
Ajax V
14:00
Telstar W
za
3/05
Fortuna Sittard W
14:00
PSV V
za
3/05
SC Heerenveen V
14:00
Utrecht W
za
3/05
PEC Zwolle V
14:00
FC Twente V
za
3/05
AZ W
14:00
ADO Den Haag V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 FC Twente V 20 46 51
2 PSV V 20 41 51
3 Ajax V 20 31 47
4 Utrecht W 20 16 36
5 Feyenoord V 20 20 35
6 AZ W 20 10 35
7 Fortuna Sittard W 20 -18 19
Bekijk de hele stand