"Van de Donk is er nu nog niet aan toe om daarover diep na te denken"

Daniëlle van de Donk
Daniëlle van de Donk Foto: © Pro Shots

De OranjeLeeuwinnen kwamen maandag weer bijeen in Zeist. Daniëlle van de Donk is er niet bij. De middenveldster kampt met een blessure, maar weet ook nog niet of ze doorgaat bij Oranje.

De middenveldster gaf eerder aan dat het afgelopen EK haar laatste toernooi was. Van de Donk leek ook te hinten op het einde van haar interlandcarrière, maar gaf wel aan dat Veurink haar altijd mocht bellen om een kop koffie te drinken. De twee hebben inmiddels gesproken.

Maandag werd de bondscoach ook gevraagd naar Van de Donk. "Ze is op dit moment niet fit en doet er alles aan om zo snel mogelijk terug te komen op het veld. Op dit moment is Van de Donk er nog niet aan toe om diep na denken over de vraag of ze nog voor het Nederlands elftal wil spelen", wordt Veurink geciteerd door ESPN.

"Voor mij is het belangrijk dat het poortje naar het WK opengaat", legt de bondscoach uit. "Uiteindelijk wil je werken met spelers die het WK zouden kunnen spelen. Wij hebben afgesproken dat we de gesprekken hervatten als ze weer fit is."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
HERA
12:15
FC Twente V
zo
21/12
PSV V
16:45
Feyenoord V
zo
21/12
Ajax V
16:45
NAC Breda W
zo
21/12
Excelsior Rotterdam W
16:45
ADO Den Haag V
zo
21/12
SC Heerenveen V
16:45
Utrecht W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 9 21 22
2 FC Twente V 8 21 22
3 PSV V 9 18 21
4 Feyenoord V 9 15 21
5 PEC Zwolle V 9 9 18
6 AZ W 8 5 12
7 Utrecht W 8 -5 11
Bekijk de hele stand