Van de Donk: "Ik schiet 'm erin, maar eigenlijk is 'ie voor Vic"

Daniëlle van de Donk en Lineth Beerensteyn juichen
Daniëlle van de Donk en Lineth Beerensteyn juichen Foto: © BSR Agency

Daniëlle van de Donk was dinsdag trefzeker voor de OranjeLeeuwinnen. De middenveldster, die tegen Oostenrijk in de aanval speelde, was er na een uur spelen als de kippen bij om een rebound binnen te tikken.

Victoria Pelova schoot op de paal, waarna Van de Donk de bal binnen kon schieten. Toch vindt de speelster van Olympique Lyon eigenlijk niet dat het haar doelpunt is. De aandacht moest volgens haar vooral gaan naar Pelova. "We gunnen haar dat doelpunt zo. Ze doet het hartstikke goed, ze had al een paar keer geschoten. Als je dan de paal raakt en de bal per ongeluk voor mijn voeten belandt…"

"Ik schiet ‘m erin, maar eigenlijk is ‘ie voor Vic", zegt Van de Donk bij ESPN. Wel stond de ervaren kracht op het juiste moment op de juiste plek. "Ik heb ooit van een Arsenal-coach gehoord dat ik alleen maar goals in de vijf meter maak. Dat was wel weer toepasselijk. Ik ben altijd daar voor de rebound", lacht ze.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
3/05
Ajax V
14:00
Telstar W
za
3/05
Fortuna Sittard W
14:00
PSV V
za
3/05
SC Heerenveen V
14:00
Utrecht W
za
3/05
PEC Zwolle V
14:00
FC Twente V
za
3/05
AZ W
14:00
ADO Den Haag V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 FC Twente V 20 46 51
2 PSV V 20 41 51
3 Ajax V 20 31 47
4 Utrecht W 20 16 36
5 Feyenoord V 20 20 35
6 AZ W 20 10 35
7 Fortuna Sittard W 20 -18 19
Bekijk de hele stand