Twee OranjeLeeuwinnen in het zonnetje gezet: "Zo snel gegaan"

Esmee Brugts
Esmee Brugts Foto: © BSR Agency

Ella Peddemors en Esmee Brugts zijn afgelopen dinsdag, na de wedstrijd tegen Canada, in het zonnetje gezet. Peddemors maakte tegen Polen haar debuut voor de OranjeLeeuwinnen, terwijl Brugts haar vijftigste interland speelde.

Peddemors ontving uit handen van Jan Dirk van der Zee, directeur amateurvoetbal bij de KNVB, het welbekende haasje. "Ik ben super trots dat ik mijn debuut heb mogen maken. Ik wil alle speelsters en alle stafleden bedanken voor deze mooie week. Op naar meer", sprak de middenveldster van VfL Wolfsburg in de kleedkamer.

Brugts speelde haar vijftigste wedstrijd voor de OranjeLeeuwinnen. "Vijftig wedstrijden. Ik had nooit gedacht dat het zo snel kon gebeuren. Ondanks dat ben ik echt super, super trots om deel uit te maken van dit mooie elftal. Ik wil natuurlijk de stafleden en de speelsters bedanken. Maar vooral ook de meiden die mij voor zijn gegaan op het EK, die heel veel mogelijk hebben gemaakt voor mij."

"Ik mocht beginnen bij PSV met geweldige faciliteiten en daarna de stap naar mijn droomclub (FC Barcelona, red.)", zei Brugts. "Het typeert wel een beetje mijn carrière. Het is zo snel gegaan, maar ik ben echt heel trots. Ik hoop nog heel veel mooie momenten mee te maken. Ik kijk uit naar de toekomst."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
25/01
PSV V
12:15
Utrecht W
zo
25/01
AZ W
16:45
FC Twente V
zo
25/01
ADO Den Haag V
16:45
Ajax V
zo
25/01
Excelsior Rotterdam W
16:45
SC Heerenveen V
zo
25/01
NAC Breda W
16:45
PEC Zwolle V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 11 25 26
2 PSV V 11 20 25
3 Feyenoord V 11 16 25
4 FC Twente V 10 21 24
5 PEC Zwolle V 11 8 21
6 Utrecht W 10 -4 15
7 AZ W 10 3 12
Bekijk de hele stand