Tophockeyster Sanders moedigt Roord en Oranje aan: "Cursus gehad"

Pien Sanders op de tribune bij de OranjeLeeuwinnen
Pien Sanders op de tribune bij de OranjeLeeuwinnen Foto: © BSR Agency

De OranjeLeeuwinnen krijgen in Zwitserland steun van vele Oranje-fans. Wie ook op de tribune zal zitten, is Pien Sanders. De vriendin van Jill Roord is van de partij bij de wedstrijden tegen Engeland en Frankrijk.

Tophockeyster Sanders is sinds enkele maanden samen met Roord. "Mijn vriendin voetbalt bij de OranjeLeeuwinnen, dus ik ben vanaf nu een echte supporter", vertelt ze aan de NOS. "Ik heb toevallig deze week even een cursus gehad van wie van wie zou moeten winnen. Ook in de andere poules. Maar ik weet dat ze een moeilijke poule hebben."

"Ze zijn een beetje de underdog, maar volgens mij hebben ze wel vaak een groeiende toernooivorm dus daar moeten we dan maar op hopen", aldus Sanders, die Roord een mooie boodschap mee heeft gegeven: "Ik wilde haar heel even laten beseffen van: het is niet zomaar weer een selectie die je hebt gehaald. Het is gewoon cool dat je nu weer op zo'n groot toernooi je land mag vertegenwoordigen."

Zaterdagavond, als Oranje tegen Wales speelt, is Sanders nog niet aanwezig in Zwitserland. "Ik ga 9 juli naar Nederland - Engeland kijken. Ik trek een Oranje-shirtje aan en ik ga daar zitten."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
6/09
SC Heerenveen V
14:00
FC Twente V
za
6/09
PSV V
14:00
Excelsior Rotterdam W
za
6/09
Ajax V
14:00
ADO Den Haag V
zo
7/09
NAC Breda W
12:15
Feyenoord V
zo
7/09
AZ W
16:45
Telstar W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 ADO Den Haag V 0 0 0
2 Ajax V 0 0 0
3 AZ W 0 0 0
4 Excelsior Rotterdam W 0 0 0
5 FC Twente V 0 0 0
6 Feyenoord V 0 0 0
7 NAC Breda W 0 0 0
Bekijk de hele stand