Telstar krijgt impuls door HERA: "Amerikaanse aanvaller traint mee"

Telstar juicht na een goal
Telstar juicht na een goal Foto: © Pro Shots

Eerder deze maand werd bekend dat Telstar en HERA United de handen ineen slaan. Laatstgenoemde investeert per direct in de Witte Leeuwinnen, onder meer om de selectie te versterken.

"Mede dankzij HERA traint op dit moment Sydney Blomquist, een Amerikaanse aanvaller, mee", vertelt Hans de Winter, manager vrouwenvoetbal, aan het Noordhollands Dagblad. "Daarnaast zijn we met nog twee speelsters in gesprek, die de selectie een kwaliteitsimpuls kunnen geven. Daar hopen we komende week een klap op te geven."

Recent liep Akari Takeshige stage in Velsen-Zuid. De 21-jarige Japanse, een verdedigster van INAC Kobe Leonessa, maakte indruk en De Winter wil haar graag toevoegen aan de selectie. Vooralsnog moet er echter gewacht worden op een werkvergunning.

Telstar kon onlangs wel een oude bekende verwelkomen op het trainingsveld. Samya Hassani, die een halfjaar geleden werd verkocht aan Fenerbahçe, traint mee bij de Witte Leeuwinnen. Ze is transfervrij, nadat haar contract bij de Turkse topclub werd ontbonden. Hassani is in afwachting van een vervolg van haar carrière.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
26/03
SC Heerenveen V
19:00
AZ W
za
29/03
AZ W
14:00
PSV V
za
29/03
Excelsior Rotterdam W
16:30
FC Twente V
za
29/03
Feyenoord V
16:30
Fortuna Sittard W
zo
30/03
Telstar W
12:15
Utrecht W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV V 18 36 45
2 FC Twente V 18 33 45
3 Ajax V 18 31 44
4 Feyenoord V 18 22 35
5 Utrecht W 18 14 30
6 AZ W 17 8 29
7 ADO Den Haag V 18 -16 16
Bekijk de hele stand