Suse van Kleef: "Denk dat daar heel veel in hiërarchie is gebeurd"

Suse van Kleef
Suse van Kleef Foto: © BSR Agency

Suse van Kleef heeft haar licht laten schijnen over het mislukte EK van de OranjeLeeuwinnen. Volgens de journalist zijn er meerdere factoren, zo vertelt ze in de studio van de NOS.

"Maar ik denk dat het allemaal begon bij toen het contract van Andries Jonker niet verlengd werd en dat zo onduidelijk gecommuniceerd werd", zegt Van Kleef. "En vervolgens er maandenlang speculatie volgde. Ik denk dat daar heel veel in hiërarchie is gebeurd, in dat team, tussen trainer en team", zo deelt ze haar gedachtes.

Dat is volgens Van Kleef 'nooit meer' goedgekomen. "Als dan vervolgens Andries Jonker in de podcast twee dagen voor het begin van het EK zegt dat hij eigenlijk heeft nagedacht over afscheid nemen... Dan gooi je vervolgens zelf ook weer die knuppel in dat hoenderhok en begint het eigenlijk weer van vooraf aan", zegt Van Kleef.

Lees meer:
0 reacties