Stentler positief ondanks mislukt EK: "Geloof er gewoon echt in"

Leonne Stentler
Leonne Stentler Foto: © Pro Shots

De OranjeLeeuwinnen kenden een teleurstellend EK. In Zwitserland won de ploeg van Andries Jonker nog wel van Wales, maar daarna werd er met ruime cijfers verloren van Engeland en Frankrijk. Ondanks het mislukte toernooi is Leonne Stentler positief gestemd over de toekomst van Oranje.

Bij de NOS krijgt de voormalig international de vraag hoe het nu verder moet met Oranje. "Ik ben wel positief. Ik zie nog steeds dat we, als iedereen fit is, een hele goede selectie op papier hebben", reageert Stentler. "Ik geloof er gewoon echt in. Ik heb in teams gespeeld waar het niet klopte met de staf, met de coaching."

"Dan loopt het nooit, dan lukt het niet, dan zijn de plannen niet goed, dan ziet iedereen eruit alsof 'ie een amateur is", weet Stentler. "Binnen twee jaar kan alles weer bovenjan zijn, zo werkt de voetbalwereld." Na het EK gaat Arjan Veurink, nu nog de assistent van Sarina Wiegman, aan de slag als bondscoach van de OranjeLeeuwinnen.

Lees meer:
0 reacties