Spitse zet knop om na ruime nederlaag: "We hebben nog een kans"

Sherida Spitse
Sherida Spitse Foto: © Pro Shots

Sherida Spitse heeft wel eens met een beter humeur op het veld gestaan. Vrijdagavond heeft ze namelijk weinig plezier beleefd aan de halve finale van de Nations League, waarin Spanje met 3-0 te sterk was. Toch was er na het duel goed nieuws: de Olympische droom van de Oranje Leeuwinnen blijft in leven.

"We hadden wel veel vertrouwen, ook in de wedstrijd, maar je zag dat Spanje misschien wat beter is dan wij", vertelt Spitse bij ESPN. "Verdedigend hadden we korter moeten zitten. We kwamen niet in de duels en dan is Spanje heel goed. Ze bewegen allemaal en wij kwamen overal te laat. Ze kunnen heel goed voetballen."

De Nations League kan niet meer gewonnen worden, maar toch is er volgende week woensdag nog iets om voor te spelen in het Abe Lenstra Stadion, waar Duitsland de tegenstander is. De winnaar verdient een Olympisch ticket. "We hebben nog een kans, daar zijn we wel heel blij mee", aldus Spitse. "We spelen thuis, met ons publiek erachter. Zo moeten we er ook in gaan."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
9/02
FC Twente V
12:15
Telstar W
zo
9/02
Excelsior Rotterdam W
14:30
Utrecht W
zo
9/02
AZ W
16:45
Fortuna Sittard W
wo
12/02
ADO Den Haag V
18:45
FC Twente V
za
1/03
Fortuna Sittard W
14:00
Ajax V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 14 28 37
2 PSV V 15 30 36
3 FC Twente V 13 14 30
4 Feyenoord V 15 18 29
5 Utrecht W 13 17 28
6 AZ W 13 2 17
7 SC Heerenveen V 15 -8 15
Bekijk de hele stand