Spitse tegenover oude bekenden: "Ben er nog meer op gebrand"

Sherida Spitse in het shirt van Ajax
Sherida Spitse in het shirt van Ajax Foto: © BSR Agency

De wedstrijd tegen Noorwegen dinsdagavond is een speciale voor Sherida Spitse. De captain van de OranjeLeeuwinnen speelde lang in de Noorse competitie.

Spitse speelde vijf jaar in Noorwegen, drie jaar bij LSK Kvinner en twee jaar bij Vålerenga. "Ik moet zeggen dat het in het begin best pittig was, zeker omdat ik nog niet eens goed Engels sprak. Dan is het lastig aarden in een groep die je helemaal niet kent. Maar ik ben er naartoe gegaan om prijzen te pakken", vertelt Spitse aan de Telegraaf. "Het pakken van prijzen vind ik het mooiste wat er is. De cirkel was wat dat betreft dus rond."

Dinsdagavond staat Spitse dus met Nederland tegenover Noorwegen. "Ik vind het ook leuk om oude ploeggenoten te zien, maar het is vooral lekker als je zo’n wedstrijd dan kunt winnen", aldus de aanvoerster van de OranjeLeeuwinnen. "Dat vind ik dan des te mooier. Daardoor ben ik er nóg meer op gebrand."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
9/02
FC Twente V
12:15
Telstar W
zo
9/02
Excelsior Rotterdam W
14:30
Utrecht W
zo
9/02
AZ W
16:45
Fortuna Sittard W
wo
12/02
ADO Den Haag V
18:45
FC Twente V
za
1/03
Fortuna Sittard W
14:00
Ajax V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 14 28 37
2 PSV V 15 30 36
3 FC Twente V 13 14 30
4 Feyenoord V 15 18 29
5 Utrecht W 13 17 28
6 AZ W 13 2 17
7 SC Heerenveen V 15 -8 15
Bekijk de hele stand