Spitse over bondscoach Veurink: "Ik zou met hem willen werken"

Sherida Spitse op de training van de OranjeLeeuwinnen
Sherida Spitse op de training van de OranjeLeeuwinnen Foto: © Pro Shots

Sherida Spitse lijkt bezig aan haar laatste eindtoernooi. De 35-jarige recordinternational lijkt nog wel even door te gaan als speelster, maar is ook al bezig met het leven na haar actieve carrière. Zo heeft ze nooit onder stoelen of banken gestoken dat ze graag aan de slag wil gaan als trainer.

Een combinatie met Arjan Veurink, die na het EK aan de slag gaat als bondscoach van Oranje, noemt Spitse 'ideaal'. Er is echter een maar. "Ik moet mijn papieren nog halen en ik heb nog een tweejarig contract als voetbalster", laat de Oranje-captain optekenen door de NOS.

"Arjan komt na het EK al bij ons. Dan moet ik zeggen: ik kap overal mee en ik ga snel die papieren halen. Maar dat is niet aan de orde", maakt Spitse duidelijk. De verdedigster annex middenveldster haalde al meerdere diploma's bij de UEFA, maar kan nu nog niet beginnen aan de UEFA A-opleiding. Dit vanwege haar actieve voetbalcarrière.

Spitse werkte eerder bij FC Twente samen met Veurink en noemt hem een 'hele goede coach'. "Ik zou met hem willen werken, we gaan zien wat de toekomst brengt."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
17/01
FC Twente V
14:00
Ajax V
zo
18/01
NAC Breda W
12:15
ADO Den Haag V
zo
18/01
PEC Zwolle V
16:45
PSV V
zo
18/01
Utrecht W
16:45
HERA
zo
18/01
SC Heerenveen V
16:45
AZ W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 10 25 25
2 FC Twente V 9 21 23
3 PSV V 10 18 22
4 Feyenoord V 10 15 22
5 PEC Zwolle V 10 10 21
6 Utrecht W 9 -4 14
7 AZ W 9 4 12
Bekijk de hele stand