Snoeijs geeft assist, maar Arsenal boekt zege tegen Everton (video)

Arsenal heeft vrijdagavond de tweede plaats in de Barclays Women's Super League veroverd. De Gunners waren met 3-1 te sterk op bezoek bij het Everton van Katja Snoeijs.

In Liverpool had Katja Snoeijs een basisplaats. Bij Arsenal ontbrak Daphne van Domselaar vanwege een hoofdblessure. Coach Renée Slegers hield Victoria Pelova, weer fit na een kruisbandblessure, negentig minuten op de bank. In Walton Hall Park was het Alessia Russo die na een klein halfuur de score opende.

Tien minuten later trok Toni Payne de stand gelijk. De voormalig Ajax-speelster tekende voor de 1-1 op aangeven van Snoeijs. In de tweede helft trok Arsenal het duel naar zich toe. De ploeg van Slegers werd daarbij geholpen door Maren Mjelde, die een eigen doelpunt maakte. In de laatste minuut maakte Russo nog de 1-3.

Snoeijs speelde uiteindelijk 62 minuten mee. Arsenal heeft nu de tweede plek in handen, met 36 punten na zestien wedstrijden. Ook Manchester United heeft 36 punten, maar die club heeft een minder doelsaldo. Everton is terug te vinden op een achtste plaats. 

Lees meer:
0 reacties