Slegers lovend over Oranje-international: "Ze mag trots zijn"

Renée Slegers
Renée Slegers Foto: © BSR Agency

Daphne van Domselaar staat met Arsenal in de halve finale van de UEFA Women's Champions League. Woensdagavond had de doelvrouw een hoofdrol in de kwartfinale tegen Chelsea. Van Domselaar kon dan ook rekenen op complimenten van coach Renée Slegers.

"Ze was geweldig", zegt Slegers voor de camera van het clubkanaal over de Nederlandse goalie. "Ik denk dat beide teams kansen hebben gecreëerd, schoten hebben gehad en een paar grote mogelijkheden kregen. Daphne stond op en pakte een paar ongelooflijke ballen. Ik moet het nog eens terugzien, ik heb het alleen vanaf de zijlijn gezien."

De lofzang ging nog even door: "Ze was echt heel goed. Het is niet makkelijk om terug te komen van een langdurige blessure en dan meteen zo in te stappen, zeker mentaal gezien, naar Stamford Bridge gaan, de return spelen en dan zo’n prestatie leveren. Ze mag echt trots zijn op zichzelf", vindt Slegers.

Lees meer:
0 reacties