Slegers eerlijk over 'hele zware periode': "Was heel emotioneel"

Renée Slegers
Renée Slegers Foto: © BSR Agency

Renée Slegers staat sinds oktober 2024 aan het roer bij Arsenal. De Nederlandse coach volgde eerst als interim-trainer Jonas Eidevall op, in januari van dit jaar kreeg ze een definitieve aanstelling.

Slegers werkte eerder als assistent van Eidevall, waardoor het vertrek van de Zweedse trainer haar raakte. "Ik werkte ontzettend goed samen met Jonas. Hij gaf mij deze kans en op veel vlakken heb ik veel van hem geleerd. Dus het was moeilijk, want ik wilde loyaal blijven", vertelt ze aan Aftonbladet. "De dagen rond zijn vertrek waren heel emotioneel."

"Ik had veel contact met Jonas, omdat ik geen beslissing wilde nemen die inging tegen de manier waarop we samenwerkten en wat we voor elkaar betekenden", vervolgt Slegers. "Uiteindelijk was het Jonas die zei: Ik vind dat jij dit moet doen, en dat was belangrijk voor mij."

Voor Slegers was het een zware periode, zo geeft ze aan. "Een hele zware periode. Tegelijkertijd weet je dat het onderdeel is van het voetbal: trainers komen en gaan."

Lees meer:
0 reacties