Sherida Spitse: "Zo slecht als jullie ons vonden, waren we niet"

Sherida Spitse geconcentreerd
Sherida Spitse geconcentreerd Foto: © Pro Shots

Na de nederlaag tegen België wil Oranje zich revancheren tegen Engeland. De Leeuwinnen gingen vrijdag met 2-1 onderuit in Leuven en dat zorgde voor kritiek.

Sherida Spitse was het niet volledig eens met de kritiek vanuit de media, zo zei ze maandag op de persconferentie. "Zo slecht als jullie (de pers, red.) ons vonden, waren we niet. Als we van al onze kansen die we hebben gekregen er gewoon drie hadden gemaakt, was het een heel andere wedstrijd geworden", wordt de captain geciteerd door NU.nl.

"Tegen Engeland gaan we weer volle bak voor de winst", aldus Spitse. Bij de volgende tegenstander, Engeland, staat Sarina Wiegman langs de lijn. "Ze betekent veel voor ons. We hebben haar lange tijd als coach gehad en ze heeft veel voor ons gedaan. Het wordt leuk om elkaar te zien. We zullen wel wat grapjes over en weer maken", denkt Spitse.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Kijk jij ook alweer uit naar het voetbalweekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in en krijg maar liefst vijf GRATIS (!) weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/12
PSV V
14:00
Ajax V
za
9/12
Feyenoord V
16:30
ADO Den Haag V
zo
10/12
Excelsior Rotterdam W
12:15
SC Heerenveen V
zo
10/12
Utrecht W
12:15
Fortuna Sittard W
zo
10/12
Telstar W
12:15
PEC Zwolle V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 FC Twente V 8 20 24
2 Fortuna Sittard W 9 14 19
3 Ajax V 8 12 19
4 PSV V 10 13 17
5 Utrecht W 10 -4 17
6 PEC Zwolle V 9 3 16
7 ADO Den Haag V 9 4 12
Bekijk de hele stand