Schenkel: "Mission impossible of er moeten gekke dingen gebeuren"

Danny Schenkel
Danny Schenkel Foto: © Orange Pictures

Ajax verloor vrijdag met 3-2 van FC Twente en zag daardoor de titel definitief uit handen glippen. De Amsterdammers hadden sowieso al een wonder nodig om alsnog landskampioen te worden.

"Vooraf weet je dat je er tien moet maken of met tien verschil moet winnen om het feestje te verpesten. Dat was mission impossible of er moeten hele gekke dingen gebeuren", zegt trainer Danny Schenkel bij ESPN.

Desondanks wilde hij winnend afsluiten. "Dan start je een eerste helft hartstikke goed en kom je 2-0 voor. Ik denk dat je juist in die fase nog de score groter had kunnen neerzetten en met 3-0 of 4-0 de rust in had kunnen gaan."

In de tweede helft zag hij echter hoe FC Twente uiteindelijk nog de drie punten pakte. "In de tweede helft geef je gewoon de eerste twee goals weg, dat vind ik heel knullig. Dan is het 2-2, dan lijkt het wel alsof het leegloopt."

"Drie keer een nederlaag tegen FC Twente, daar ligt het verschil dit jaar. Dit is gewoon heel zuur, heel pijnlijk", aldus de oefenmeester.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Kijk jij ook alweer uit naar het voetbalweekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in en krijg maar liefst vijf GRATIS (!) weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/12
PSV V
14:00
Ajax V
za
9/12
Feyenoord V
16:30
ADO Den Haag V
zo
10/12
Excelsior Rotterdam W
12:15
SC Heerenveen V
zo
10/12
Utrecht W
12:15
Fortuna Sittard W
zo
10/12
Telstar W
12:15
PEC Zwolle V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 FC Twente V 8 20 24
2 Fortuna Sittard W 9 14 19
3 Ajax V 8 12 19
4 PSV V 10 13 17
5 Utrecht W 10 -4 17
6 PEC Zwolle V 9 3 16
7 ADO Den Haag V 9 4 12
Bekijk de hele stand