Saestum voor de veertiende keer kampioen: "Dat is heel bijzonder"

Saestum is kampioen in de Topklasse
Saestum is kampioen in de Topklasse Foto: © Simone de Vette

Saestum kroonde zich afgelopen weekend tot kampioen van de Topklasse. De ploeg uit Zeist won met 3-1 van DTS Ede en zag Ter Leede met 0-0 gelijkspelen tegen Oranje Nassau. Dat was genoeg voor de landstitel.

Saestum kende dit seizoen een stroeve start, maar kreeg daarna de smaak te pakken. De ploeg van trainer Edward Sijahailatua, die na dit seizoen vertrekt uit Zeist, verloor alleen van Ter Leede. De overige vijftien wedstrijden werden allemaal gewonnen. Het is voor Saestum de veertiende titel.

"Ik ben ongelooflijk trots", zo laat trainer Sijahailatua weten aan het AD. "We hadden echt een valse start dit seizoen. Dat we dit zo hebben omgedraaid is heel bijzonder." Sijahailatua vertrekt na drie seizoenen bij Saestum: "Twee keer kampioen, de amateurbeker gewonnen en de halve finale van de landelijke beker gehaald. Ik heb enorm genoten van de afgelopen tijd en ben de club dankbaar dat ik hier mijn ei kwijt kon."

Lees meer:
0 reacties