Renate Jansen is eerlijk: "Na dit seizoen stop ik er ook mee"

Renate Jansen
Renate Jansen Foto: © BSR Agency

Renate Jansen was afgelopen interlandperiode niet van de partij bij de OranjeLeeuwinnen. De ervaren aanvalster zette vorige maand een punt achter haar interlandcarrière.

Het betekende dat Jansen tijdens de afgelopen interlandperiode kon genieten van haar vrije tijd. "Ik heb deze weken eigenlijk vrij relaxed beleefd. Ik heb hard getraind bij de club. Maar daarna was ik lekker drie dagen vrij in het weekend", klinkt het tevreden in gesprek met ESPN. "Daar ben ik ook wel blij mee, dat ik die tijd nu heb."

"Heel fijn, heel relaxed. We hebben een oefenwedstrijd gespeeld, dus ik heb mijn ritme behouden, maar ook genoten van de vrije tijd", aldus Jansen, die in totaal 72 interlands speelde voor de OranjeLeeuwinnen. "Hoe de keuze tot stand is gekomen? Na zolang eigenlijk altijd in dezelfde rol gespeeld hebben... En na het seizoen stop ik er ook mee", zegt de PSV-aanvalster.

Ze besluit: "Het was een conclusie van de bondscoach en mij samen. Ook omdat Arjan Veurink wil werken met mensen die tot en met het WK van 2027 beschikbaar zijn."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/11
ADO Den Haag V
12:15
HERA
zo
16/11
NAC Breda W
16:45
Excelsior Rotterdam W
zo
16/11
SC Heerenveen V
16:45
PEC Zwolle V
zo
16/11
Utrecht W
16:45
AZ W
zo
23/11
PSV V
12:15
SC Heerenveen V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 7 19 19
2 FC Twente V 6 18 16
3 Feyenoord V 6 12 15
4 PSV V 7 10 15
5 PEC Zwolle V 6 3 12
6 Utrecht W 6 3 10
7 AZ W 6 -2 8
Bekijk de hele stand