Reijners tevreden: "Je moet toch presteren, dat is waar het om gaat"
Roger Reijners is blij dat Fortuna Sittard de bekerfinale heeft bereikt. Woensdagavond rekenden de Limburgers af met Excelsior. In Rotterdam werd er met 5-0 gewonnen.
"We wisten welke wedstrijd we konden verwachten. Voor Excelsior was het de enige manier om er een wedstrijd van te maken door er vol op te klappen. Dan moet je zelf sterk aan de bal zijn", analyseert Reijners in gesprek met De Limburger. "Je weet dat zij dat niet gaan volhouden en dan komen er ruimtes. Dat gebeurde in de tweede helft en dan maken we een paar prima doelpunten."
De coach vervolgt: "De ploeg is heel rustig gebleven. Dat ze prima in staat zijn om ondanks de onzekerheid die er is en zal blijven, de focus op de wedstrijd te houden heb je kunnen zien. Ze hebben het fantastisch gedaan. Je moet toch presteren. Dat is waar het om gaat", oordeelt Reijners.
In de finale neemt Fortuna het op tegen Ajax. Een strijdplan is er nog niet. "Dat komt later, eerst hiervan genieten."