Reijners baalt na mislopen beker: "Maar dat vond ik mooi om te zien"

De teleurstelling overheerst bij Fortuna Sittard na het mislopen van de eerste prijs in de historie. De Limburgers gingen maandag onderuit in de bekerfinale: Ajax won met 3-1. Een terechte overwinning voor de ploeg uit Amsterdam, zo vond Roger Reijners.
Met welk gevoel de Fortuna-coach na afloop de mixed zone binnenkwam? "Je bent teleurgesteld, voor de ploeg, voor de meiden. Dat je die prijs niet pakt. Uiteindelijk gaat het daarom, je wil prijzen winnen. Zo ver zijn we dan nog niet", was zijn oordeel. Reijners zag dat het bij Ajax 'net wat makkelijker, comfortabeler' ging. "Wij stoppen heel veel energie in het tegenhouden."
"Ondanks dat we in de eerste helft, na tien, vijftien minuten, echt het overnemen en een aantal grote kansen creëren. Daar moet 'ie dan vallen, dan hebben wij misschien wat meer kans in zo'n wedstrijd. Na valt rust valt die 1-0, dan valt de 2-0 vrij snel. Dan zijn we het kwijt", merkt de oefenmeester op. "We komen wel weer goed terug, prima doelpunt van Féli. Dan krijgen we die kans van Hildur op de 2-2. Uiteindelijk is het niet genoeg. Of ik het terecht vind? Ja. Als je over de gehele negentig minuten kijkt, zeker in het verloop van de tweede helft, dan vind ik het terecht."
Ajax begon fel, iets wat Reijners had verwacht. "Je weet dat zij de druk erop willen hebben en op zoek gaan naar een vroege goal. Ik moet mijn complimenten geven aan de ploeg, want daar kwamen ze goed doorheen en ze namen het daarna over. Dat vind ik goed om te zien", was er toch een beetje tevredenheid. Zijn ploeg gooide hier en daar de beuk erin. "Dat is wel wat je met elkaar besproken hebt, als het gaat over zorgen dat je goed in de duels kunt komen. Dan moet je de duels ook spelen. Dat hebben ze zeker gedaan."
De nederlaag kwam hard aan bij Fortuna Sittard. Meerdere speelsters stonden na afloop in tranen op het veld. "Ik vind dat typerend voor het team. Ze willen graag winnen. Op het moment dat ze verliezen, zijn ze teleurgesteld. Dan laten ze dat ook zien. Ik vind dat ook wel mooi aan dit team. Uiteindelijk gaat het allemaal om winnen. Ik vind het mooi om te zien", sloot Reijners af.

Samenvatting: FC Twente verstevigt de koppositie na zege op AZ

Van Houwelingen over toekomst: "Dat ligt nog helemaal open"

Wiegman extatisch na ontvangst speciale prijs: "Ongelooflijk"

Katelyn Hendriks eerlijk: "Ik had er niet echt verwachtingen van"

Milicia Keijzer: "Haar overlijden heeft grote impact op mij gehad"

Sherida Spitse (36) nog langer door? "Dat zou wel heel leuk zijn"

Noa Vahle (26) openhartig: "Dan was ik allang weer weggeweest"

Miedema na duel met Arsenal: "Laten we het daar niet over hebben"

Van Ginkel: "Tweede helft was eigenlijk een beetje een rondo"

Bol dolblij: "Voelt alsof we de Champions League hebben gewonnen"

Van Domselaar terug na blessure: "Daar ben ik heel gelukkig mee"

Ravensbergen denkt nog niet aan kampioenschap: "Je zag het gister"

Arsenal dankt Olivia Smith en wint in kraker van Manchester City

Keijzer geniet in Italië: "Denk niet dat ik dan hier had gevoetbald"

Spitse geniet van extra vrije tijd: "Dat is me veel meer waard"

ADO Den Haag boekt eerste zege van het seizoen tegen FC Utrecht

Sherida Spitse onthult: "Dat is ontstaan met Holland Zingt Hazes"

Compier reageert na nederlaag: "We groeven zelf onze valkuil"

Van Domselaar 'klaar om te spelen' in kraker Arsenal tegen City

Slegers lovend over Miedema: "Was een plezier om met haar te spelen"

KNVB komt met info over kaartverkoop uitwedstrijden OranjeLeeuwinnen

Oranje O16 gaat op vierlandentoernooi hard onderuit tegen Duitsland

Zeventien speelsters opgeroepen voor trainingen Oranje Futsal

KNVB zet Spitse, Martens en Geurts in het zonnetje in Galgenwaard

Hendriks over ontmoeting in ziekenhuis: "Moet niet te lang duren"

ADO Den Haag-speelster richt zich tot KNVB: "Zou heel zonde zijn"

Chasity Grant langer bij Villa: "Ik ben hier echt heel gelukkig"

Daphne van Domselaar: "Ik kan echt zeggen dat dit nu mijn thuis is"

Funch speelde eerder tegen PSV: "Weet niet of ik ze overtuigd heb"

Smith vol lof over Slegers: "Zij zag hoeveel potentie ik heb"

Samenvatting: FC Twente verstevigt de koppositie na zege op AZ

ADO Den Haag-speelster richt zich tot KNVB: "Zou heel zonde zijn"

Tina Nijkamp bij VI over vrouwenvoetbal: "Het is ander niveau"

VIDEO | Lineth Beerensteyn is goud waard voor winnend Wolfsburg

VIDEO | Nederlanders pakken hoofdrol bij zege AC Milan op Genoa

VIDEO | City op weg naar het kampioenschap: Chelsea wordt vernederd













