Ravensbergen focust volledig op voetbal: "Mentaal en fysiek beter"

In de voetbaltalkshow 1Twente Voetbaltijd praat Anouk Veenstra in de eerste aflevering van de serie Anouk versus de FC Twente vrouwen met spits Jaimy Ravensbergen. 

Jaimy Ravensbergen is inmiddels weer helemaal fit en scoorde voor FC Twente zowel in de Eredivisie als in de Champions League. De spits kan zich tegenwoordig volledig focussen op het voetballen, nadat ze gestopt is met lesgeven. Presentatrice Anouk vraagt haar of ze het lesgeven mist. 

"Ik moet zeggen dat ik het wel mis", begint de aanvaller. "Aan de andere kant, geeft het me wel echt veel meer vrijheid. Dat ik thuiskom en een keer niks te doen heb, in plaats van dat ik voor of na een training voor de klas stond. Het was best wel zwaar om te combineren."

Toch is ze blij dat ze wel haar opleiding heeft afgerond. "Ik ben wel heel erg blij dat ik mijn diploma heb gehaald. En ik moet zeggen, dit geeft me wel iets meer rust. Ik denk het mentaal en fysiek wel beter is voor me", sluit ze af.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/03
Fortuna Sittard W
14:00
Ajax V
za
1/03
PEC Zwolle V
16:30
Excelsior Rotterdam W
za
1/03
Telstar W
16:30
Feyenoord V
zo
2/03
PSV V
12:15
Utrecht W
zo
2/03
FC Twente V
16:45
ADO Den Haag V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 14 28 37
2 PSV V 15 30 36
3 FC Twente V 15 20 36
4 Feyenoord V 15 18 29
5 Utrecht W 14 16 28
6 AZ W 14 4 20
7 SC Heerenveen V 15 -8 15
Bekijk de hele stand