Ravensbergen: "Dat was ook niet bevorderlijk voor mijn herstel"

Jaimy Ravensbergen juicht na haar goal voor FC Twente
Jaimy Ravensbergen juicht na haar goal voor FC Twente Foto: © BSR Agency

Jaimy Ravensbergen beleefde een ongelooflijke sportieve en persoonlijke reis tijdens haar laatste jaar van de pabo. Niet alleen schoot ze FC Twente naar de landstitel, maar ze voltooide ook haar opleiding terwijl ze herstelde van een zware knieblessure.

"Om mijn gymdocentdiploma te halen, moest ik die ochtend nog trucjes doen. In de touwen klimmen met een basketbal onder mijn arm bijvoorbeeld", vertelt Jaimy aan het Noordhollands Dagblad. Na haar operatie stond Jaimy al snel voor de klas, vastbesloten haar diploma te halen. "Vlak na mijn operatie stond ik al voor de klas om de laatste vier weken van mijn opleiding af te ronden. Iemand kwam mij beoordelen en die vond het eigenlijk niet kunnen dat ik met die krukken voor de klas stond", legt ze uit. Ondanks haar pijn ging ze door: "Wat wil je dan? Dat ik mijn pabo-diploma weg ga gooien?"

De zware combinatie van herstel en lesgeven was niet zonder obstakels. "Na een dag lesgeven had ik een dikke knie, dus dat was ook niet bevorderlijk voor mijn herstel", zegt Jaimy. Toch vond ze steun bij de kinderen en haar collega’s, die haar motiveren om door te zetten. Ondanks de pijn kwam Jaimy erdoorheen en behaalde ze haar diploma, met het besef dat afleiding haar had geholpen in deze zware tijd.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/03
ADO Den Haag V
14:00
Telstar W
za
22/03
PSV V
16:30
Ajax V
za
22/03
Utrecht W
16:30
AZ W
zo
23/03
FC Twente V
12:15
SC Heerenveen V
zo
23/03
PEC Zwolle V
14:30
Feyenoord V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 17 33 44
2 PSV V 17 34 42
3 FC Twente V 17 30 42
4 Feyenoord V 17 16 32
5 Utrecht W 17 15 30
6 AZ W 16 7 26
7 SC Heerenveen V 16 -12 15
Bekijk de hele stand