Jaimy Ravensbergen: "Ik kan nooit een uurtje op de bank zitten"

Jaimy Ravensbergen is sinds de zomer van 2023 speelster van FC Twente. De aanvalster, die eerder voor ADO Den Haag speelde, heeft naast het voetballen nog een hobby: knutselen.

In 1Twente Voetbaltijd krijgt de 23-jarige Ravensbergen de vraag of ze nog verborgen talenten heeft. "Nou ja, iedereen gaat sowieso zeggen dat ik TikToks maak, dat weet ik zeker", lacht ze. "Maar ik vind het wel heel leuk om soms te knutselen. Soms maak ik armbandjes. Dat doe ik meer om mezelf iets meer rust te geven, want ik ben iemand die niet stil kan zitten."

"Ik kan nooit even een uurtje op de bank zitten, ik moet altijd wat doen. Altijd even bezig. Ja, dus ik doe altijd vaak wel iets. Of een knutseltje", vertelt Ravensbergen. "Eigenlijk ben ik altijd wel met iets bezig."

Of de spits ook nog vaak voetbal kijkt? "Eigenlijk wel. Mijn weekenden zijn eigenlijk alleen maar gevuld met voetbal, moet ik eerlijk zeggen. Want dan heb ik net training gehad en dan ga ik gelijk weer wedstrijden kijken. Maar dat vind ik wel heel leuk. Geeft me ook wel weer ontspanning", besluit Ravensbergen.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/03
Fortuna Sittard W
14:00
Ajax V
za
1/03
PEC Zwolle V
16:30
Excelsior Rotterdam W
za
1/03
Telstar W
16:30
Feyenoord V
zo
2/03
PSV V
12:15
Utrecht W
zo
2/03
FC Twente V
16:45
ADO Den Haag V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 14 28 37
2 PSV V 15 30 36
3 FC Twente V 15 20 36
4 Feyenoord V 15 18 29
5 Utrecht W 14 16 28
6 AZ W 14 4 20
7 SC Heerenveen V 15 -8 15
Bekijk de hele stand