PSV slaat trainingskamp over: "Heeft te maken met korte winterstop"
PSV gaat in de winterstop niet op trainingskamp. De afgelopen jaren vertrok de Eindhovense ploeg regelmatig naar het buitenland in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft, maar in 2025 slaat PSV het trainingskamp over.
"De keuze om het trainingskamp over te slaan, heeft te maken met de korte winterstop. Bovendien biedt PSV Campus De Herdgang alle faciliteiten voor een optimale voorbereiding op de tweede seizoenshelft", legt de huidige koploper van de Azerion Vrouwen Eredivisie uit. PSV begint op dinsdag 7 januari weer met trainen en speelt in aanloop naar de tweede seizoenshelft wel twee oefenwedstrijden. Beide duels vinden plaats op PSV Campus De Herdgang.
Op vrijdag 10 januari neemt PSV het om 14.00 uur op tegen SGS Essen. Vier dagen later, op dinsdag 14 januari, komt FC Köln op bezoek. Ook dat duel begint om 14.00 uur. Beide wedstrijden zijn gratis toegankelijk voor het publiek.
Jong PSV gaat wel op trainingskamp. "Van 6 tot en met 10 januari bereidt het team zich in Spanje voor en speelt het een oefenwedstrijd tegen Levante Badalona", aldus de Eindhovenaren.
Update 9 januari:
De oefenwedstrijd tussen PSV en SGS Essen is verplaatst. Het duel zou gespeeld worden op PSV Campus De Herdgang, maar vanwege het winterse weer wordt uitgeweken naar FC De Bilt (Sportpark Weltevreden). De aanvangstijd van 14:00 uur blijft ongewijzigd en de wedstrijd tussen PSV en SGS Essen blijft toegankelijk voor publiek.