PSV-complex op de schop: "Vooral de vrouwen hebben er baat bij"

De Herdgang
De Herdgang Foto: © BSR Agency

PSV is momenteel druk bezig met verbouwingen op PSV Campus De Herdgang. De Eindhovense club bouwt aan Stadion De Herdgang op het complex aan de Oirschotsedijk.

Daarnaast wordt er hard gewerkt aan een eigen complex voor de vrouwentak van PSV. Aloys Wijnker, Academy Director, is in gesprek met Voetbal International enthousiast. "Het wordt echt prachtig en het is natuurlijk belangrijk", vertelt Wijnker. "Het is een prachtige aankleding waar vooral Jong PSV en de vrouwen veel baat bij hebben. Het stadion is in een U-vorm, niet helemaal dicht, maar echt heel mooi. Ook de ruimtes onder de tribunes kunnen we weer facilitair gebruiken. Het is een prachtige toevoeging."

Volgens Wijnker maakt het de jeugdopleiding van PSV een stuk aantrekkelijker voor jeugdspelers. "Talenten die hier trainen en die we hiernaartoe halen, maar ook de mensen die hier werken zien natuurlijk ook dat de faciliteiten top zijn. Die denken: hier wil ik zijn. Het helpt allemaal mee", legt hij uit, "hoewel ik wél vind dat ons verhaal, onze filosofie, de kwaliteit van de mensen en onze manier van werken leidend blijven in het opleiden voor de top."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
6/09
SC Heerenveen V
14:00
FC Twente V
za
6/09
PSV V
14:00
Excelsior Rotterdam W
za
6/09
Ajax V
14:00
ADO Den Haag V
zo
7/09
NAC Breda W
12:15
Feyenoord V
zo
7/09
AZ W
16:45
Telstar W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 ADO Den Haag V 0 0 0
2 Ajax V 0 0 0
3 AZ W 0 0 0
4 Excelsior Rotterdam W 0 0 0
5 FC Twente V 0 0 0
6 Feyenoord V 0 0 0
7 NAC Breda W 0 0 0
Bekijk de hele stand