Polak: ''We moeten doorpakken, hoe lastig dat ook gaat worden''

ADO Den Haag is bezig aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen in de Pure Energie Eredivisie Vrouwen. De residentieclub kende afgelopen seizoen veel hoogtepunten.

Zo werd de kampioenspoule bereikt en stond ADO in de finale van de TOTO KNVB Beker. Die resultaten waren echter ook vermoeiend, zo geeft trainer Sjaak Polak aan voor de camera's van Haaglanden Voetbal.

"Er kwamen heel veel dingen bij kijken. Desalniettemin mogen we heel tevreden zijn met hoe het is gegaan. We moeten dat proberen door te pakken, hoe lastig dat ook gaat worden. We gaan ons best doen", zegt Polak.

"Ik heb er zeker zin in. We staan er prima voor. Die meiden hebben er ongelooflijk veel zin in. Het kan niet vroeg genoeg beginnen", is de trainer enthousiast.

Nederlands elftal

Nederland wint voor 100 (!) keer je inzet!

Het Nederlands elftal verloor vrijdag kansloos van Frankrijk, maar maandag moet het tegen Gibraltar een makkie worden. Weet Oranje van de voetbaldwerg te winnen in Rotterdam? Als nieuwe speler bij BetCity krijg je maar liefst bij een zege van Nederland! Schrijf je hier in claim de Odds Boost!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
di
28/03
PEC Zwolle V
17:00
PSV V
vr
31/03
VV Alkmaar W
19:30
PEC Zwolle V
vr
31/03
Feyenoord V
19:30
PSV V
vr
31/03
SC Heerenveen V
19:30
Ajax V
vr
31/03
Telstar W
19:30
Fortuna Sittard W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 FC Twente V 16 71 45
2 Ajax V 16 42 43
3 Fortuna Sittard W 17 17 32
4 ADO Den Haag V 16 19 26
5 PSV V 15 10 25
6 Feyenoord V 16 -4 22
7 PEC Zwolle V 15 -9 19
Bekijk de hele stand