PEC dankzij Meidenvoetbaldag op trainingskamp? "Willen stap maken"

Kely Pruim
Kely Pruim Foto: © Pro Shots

PEC Zwolle organiseerde afgelopen dinsdag een Meidenvoetbaldag. Op deze manier laat de club meiden uit de regio kennismaken met de club. Ook is het voor PEC Zwolle een steuntje in de rug voor het trainingskamp, dat later dit seizoen moet plaatsvinden.

"Ik denk dat het sowieso goed is dat we jonge meiden uit de regio kennis laten maken met PEC Zwolle", zegt Kely Pruim in gesprek met De Stentor. "Je krijgt daardoor meer kinderen op de tribune bij de wedstrijden, het is ook goed voor de naamsbekendheid. Je ziet dat het vrouwenvoetbal in de afgelopen tien jaar enorm is gegroeid. Het is belangrijk om die lijn vast te houden en daar zijn dit soort dagen ook goed voor."

Ook voor de selectie van PEC Zwolle was er een belang: er kwam geld binnen dat gebruikt zal worden voor het aanstaande trainingskamp. "Wij willen als team een stap maken", aldus 'Miss PEC' Pruim. "Het is onze eigen verantwoordelijkheid dat er een goed trainingskamp komt."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
17/01
FC Twente V
14:00
Ajax V
zo
18/01
NAC Breda W
12:15
ADO Den Haag V
zo
18/01
PEC Zwolle V
16:45
PSV V
zo
18/01
SC Heerenveen V
16:45
AZ W
zo
18/01
Feyenoord V
16:45
Excelsior Rotterdam W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 10 25 25
2 FC Twente V 9 21 23
3 PSV V 10 18 22
4 Feyenoord V 10 15 22
5 PEC Zwolle V 10 10 21
6 Utrecht W 9 -4 14
7 AZ W 9 4 12
Bekijk de hele stand