Oud-international Stentler: "Hij was stevig over de KNVB, ja"

Gert van 't Hof en Leonne Stentler
Gert van 't Hof en Leonne Stentler Foto: © Pro Shots

Louis van Gaal sprak vrijdagavond zijn steun uit aan Andries Jonker. De voormalig coach gaf bij Humberto aan geen begrip te hebben voor het besluit van de KNVB om al voor het EK bekend te maken dat er na het toernooi afscheid wordt genomen van Jonker.

"De KNVB heeft het Jonker wel moeilijk gemaakt. Wie doet dat nou? Er is een relatie tussen Jonker en zijn speelsters. Als je dan weet, dat die trainer na het EK wegmoet, dan is die verhouding verstoord. Het is niet slim van de KNVB. Ze hebben hem wel in de steek gelaten", zei Van Gaal onder meer.

Leonne Stentler heeft de uitzending van Humberto met Van Gaal zaterdag even teruggekeken, zo vertelt ze in een video van de NOS. "Hij was stevig over de KNVB, ja. Wat hij zegt, de KNVB heeft Andries Jonker in de steek gelaten, dat is ook een beetje de rode draad waar ik het steeds over heb", aldus de oud-international.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
17/01
FC Twente V
14:00
Ajax V
zo
18/01
NAC Breda W
12:15
ADO Den Haag V
zo
18/01
PEC Zwolle V
16:45
PSV V
zo
18/01
SC Heerenveen V
16:45
AZ W
zo
18/01
Feyenoord V
16:45
Excelsior Rotterdam W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 10 25 25
2 FC Twente V 9 21 23
3 PSV V 10 18 22
4 Feyenoord V 10 15 22
5 PEC Zwolle V 10 10 21
6 Utrecht W 9 -4 14
7 AZ W 9 4 12
Bekijk de hele stand