Oud-international Courtois eerlijk: "Hart werd drie keer gebroken"

Imke Courtois in de studio van de NOS
Imke Courtois in de studio van de NOS Foto: © Screenshot NOS

Imke Courtois was op het afgelopen EK weer een vaste waarde op de Belgische en Nederlandse televisie. Tijdens het toernooi zat ze bijna dagelijks in de studio, maar de voormalig voetbalster heeft een dubbel gevoel overgehouden aan het EK.

Courtois heeft wel genoten van het EK, zo vertelde ze in De Zondag. "Nooit eerder zijn er zoveel tickets verkocht, zoveel vrouwelijke coaches langs de lijn geteld en zoveel prijzengeld voorzien." Toch was er ook een teleurstelling voor de voormalig international van België. Zo vielen de kijkcijfers van het toernooi tegen.

Ook qua resultaten werd Courtois teleurgesteld. Zo koos ze in de finale voor Spanje, dat verloor van Engeland. "Mijn voetbalhart werd daarvoor met de uitschakeling van onder meer België, Zweden en Frankrijk al drie keer gebroken", erkent Courtois, die haar hart dus nog een keer gebroken zag worden in de finale.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
17/01
FC Twente V
14:00
Ajax V
zo
18/01
NAC Breda W
12:15
ADO Den Haag V
zo
18/01
PEC Zwolle V
16:45
PSV V
zo
18/01
Utrecht W
16:45
HERA
zo
18/01
SC Heerenveen V
16:45
AZ W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 10 25 25
2 FC Twente V 9 21 23
3 PSV V 10 18 22
4 Feyenoord V 10 15 22
5 PEC Zwolle V 10 10 21
6 Utrecht W 9 -4 14
7 AZ W 9 4 12
Bekijk de hele stand