OranjeLeeuwinnen kunnen tegen Wales rekenen op koninklijke steun

Prinses Amalia, koningin Máxima, koning Willem-Alexander en prinses Alexia
Prinses Amalia, koningin Máxima, koning Willem-Alexander en prinses Alexia Foto: © Pro Shots

Koningin Máxima en prinses Ariane moedigen zaterdag de OranjeLeeuwinnen aan tijdens de eerste groepswedstrijd op het EK. Zij reizen af naar Zwitserland om de ploeg van Andries Jonker zaterdag te steunen, zo heeft de Rijksvoorlichtingsdienst bekendgemaakt.

Koningin Máxima en haar jongste dochter Ariane wonen in Luzern de eerste groepswedstrijd van Oranje bij. In het Allmend Stadion is Wales de eerste tegenstander van de Leeuwinnen. De ploeg van Jonker neemt het daarna nog op tegen Engeland (9 juli) en Frankrijk (13 juli).

De Oranjes zijn echte sportliefhebbers. Koning Willem-Alexander en ook koningin Máxima waren al eerder aanwezig bij wedstrijden van de OranjeLeeuwinnen. In 2017, na de EK-winst, werd Oranje ontvangen op Paleis Noordeinde.

Lees meer:
0 reacties