OranjeLeeuwinnen dicht bij EK-ticket: "Dan moet het gebeuren"

De OranjeLeeuwinnen spelen in juli de laatste twee EK-kwalificatieduels. Komende vrijdag speelt Oranje in Sittard tegen Italië. Daar kan de ploeg van Andries Jonker het ticket voor het EK in Zwitserland binnenhalen.

Voor de camera's van OnsOranje schetst Jonker de huidige situatie in de groep. "We staan twee punten voor op de achtervolgers, met nog twee wedstrijden te gaan. Daar ben ik heel trots op, dat we ondanks alle perikelen toch twee punten voor staan op goede landen als Italië en Noorwegen. Volkomen in eigen hand."

"Winst op Italië is voldoende voor directe kwalificatie voor het EK. Daar richten we ons op", zo geeft de bondscoach aan. "Dan moet het gebeuren. Daarvoor doen we deze inspanning. We willen goed voetballen en we willen winnen. Dan hebben we ons doel bereikt en zouden we een jaar hebben om ons voor te bereiden op het EK. Maar eerst winnen van Italië, daar gaat alles om", benadrukt Jonker.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
8/02
ADO Den Haag V
14:00
SC Heerenveen V
za
8/02
Ajax V
16:30
Feyenoord V
za
8/02
PEC Zwolle V
16:30
PSV V
zo
9/02
FC Twente V
12:15
Telstar W
zo
9/02
Excelsior Rotterdam W
14:30
Utrecht W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 13 26 34
2 PSV V 14 29 33
3 FC Twente V 13 14 30
4 Feyenoord V 14 20 29
5 Utrecht W 13 17 28
6 AZ W 13 2 17
7 ADO Den Haag V 13 -8 12
Bekijk de hele stand