Nouwen over periode in buitenland: "Mixed feelings aan overgehouden"

Aniek Nouwen is weer PSV-speelster
Aniek Nouwen is weer PSV-speelster Foto: © PSV

Aniek Nouwen is weer terug in Nederland. De Brabantse verdedigster keerde deze zomer terug bij 'haar' PSV, na de afgelopen jaren bij Chelsea onder contract te hebben gestaan.

Nouwen heeft gemerkt hoe sterk de Engelse competitie is. "Engeland heeft op dit moment absoluut de sterkste competitie van Europa", zegt ze tegen de Volkskrant. "Er worden enorme bedragen uitgegeven aan speelsters. Ik weet niet of we dat in Nederland in kunnen halen, maar we kunnen er wel naartoe groeien. Als ik kijk naar de faciliteiten hier, dan heeft de ontwikkeling de laatste jaren ook niet stilgestaan."

De verdedigster sluit niet uit dat ze het ooit nog een keer gaat proberen in het buitenland. Voorlopig is Nouwen echter blij weer terug in Nederland te zijn. "Ik zou niet zeggen dat het mislukt is, want ik heb in mijn eerste seizoen bij Chelsea en ook in Milaan best veel gespeeld. Maar het is natuurlijk ook niet helemaal geslaagd, want ik had ook daarna veel meer willen spelen. Ik heb er mixed feelings aan overgehouden.

"Maar ik zie dit niet als mijn eindpunt", maakt Nouwen duidelijk. "Voor nu telt alleen mijn terugkeer, maar ik ben pas 26 en mijn ambitie is niet veranderd. Het zou mooi zijn om nog een keer naar het buitenland te gaan en dan met een volledig geslaagd gevoel terug te keren."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
17/01
FC Twente V
14:00
Ajax V
zo
18/01
NAC Breda W
12:15
ADO Den Haag V
zo
18/01
PEC Zwolle V
16:45
PSV V
zo
18/01
SC Heerenveen V
16:45
AZ W
zo
18/01
Feyenoord V
16:45
Excelsior Rotterdam W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 10 25 25
2 FC Twente V 9 21 23
3 PSV V 10 18 22
4 Feyenoord V 10 15 22
5 PEC Zwolle V 10 10 21
6 Utrecht W 9 -4 14
7 AZ W 9 4 12
Bekijk de hele stand