Nog even geduld: Nieuwe tenues OranjeLeeuwinnen in juni verkrijgbaar

Elftalfoto van de OranjeLeeuwinnen in Heerenveen
Elftalfoto van de OranjeLeeuwinnen in Heerenveen Foto: © BSR Agency

De KNVB presenteerde maandag het nieuwe thuistenue van het Nederlands elftal. Ook de OranjeLeeuwinnen zullen het shirt gaan dragen.

Vanaf donderdag is het shirt ook verkrijgbaar via de KNVB Shop, maar de supporters die het specifieke Leeuwinnen-tenue willen, moeten nog even geduld hebben. Vanaf juni zijn de OranjeLeeuwinnen-tenues verkrijgbaar via de officiΓ«le kanalen, zo meldt OnsOranje.

"Het Nederlandse thuisshirt straalt met de roemrijke oranje kleur de trotse nationale identiteit uit. Het speciaal ontworpen gebreide patroon en de contrasterende naden geven het shirt een eigentijdse uitstraling, terwijl het Liteflex-embleem een subtiele maar opvallende touch toevoegt. Een afbeelding van een kroon in de kraag geeft het shirt een gevoel van eenheid en trots", lieten de KNVB en Nike weten over het nieuwe thuisshirt.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/03
Fortuna Sittard W
14:00
Ajax V
za
1/03
PEC Zwolle V
16:30
Excelsior Rotterdam W
za
1/03
Telstar W
16:30
Feyenoord V
zo
2/03
PSV V
12:15
Utrecht W
zo
2/03
FC Twente V
16:45
ADO Den Haag V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 14 28 37
2 PSV V 15 30 36
3 FC Twente V 15 20 36
4 Feyenoord V 15 18 29
5 Utrecht W 14 16 28
6 AZ W 14 4 20
7 SC Heerenveen V 15 -8 15
Bekijk de hele stand