Nijstad over mogelijke transfer: "Kan goed of slecht uitpakken"

Nina Nijstad op de training van de OranjeLeeuwinnen
Nina Nijstad op de training van de OranjeLeeuwinnen Foto: © BSR Agency

Nina Nijstad brak afgelopen seizoen door bij PSV. De 21-jarige middenveldster was een van de uitblinkers bij de Eindhovense ploeg en hoopt uiteindelijk de stap naar het buitenland te maken.

Onder meer de Duitse competitie spreekt Nijstad aan. "Duitsland heeft ook gewoon een hele goede competitie om een volgende stap te zetten. Hetzelfde geldt voor Frankrijk. Er komen daar ook steeds meer clubs die het de top lastig kunnen en gaan maken", vertelt ze in De PSV Supporter.

Of ze al een woordje Duits spreekt? "Haha. Ik kan het, maar daar is ook alles wel mee gezegd. Ik heb het op school gehad en heb er eindexamen in gedaan, maar ben nog geen topper, haha", lacht Nijstad. Ploeggenoot Joëlle Smits speelde eerder een jaar in Duitsland, bij VfL Wolfsburg. De twee praten er wel eens over: "Ja, daar hebben we het wel over in de groep. Het kan goed of slecht uitpakken."

"Je moet goed nadenken en kijken of het totaalplaatje ook klopt. Realistisch nadenken over het aantal speelminuten. We hebben het er best vaak over. Uiteindelijk ligt het er ook aan hoe het op het moment gaat. Een transfer blijft natuurlijk altijd een risico, maar soms moet je ook risico's nemen in het leven, denk ik", zo klinkt het.

Doe mee aan het WK-spel van Vrouwenvoetbalnieuws!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van Vrouwenvoetbalnieuws op Scorito!

Lees meer:
0 reacties