Nierop blikt terug op tijd in Amerika: "Dat is een wervelwind"
Voormalig jeugdinternational Daphne Nierop studeerde tussen 2019 en 2021 aan de Creighton University. Ze speelde ook in het voetbalteam van de universiteit. Speciaal voor Vrouwenvoetbalnieuws.nl blikt Nierop in een blog terug op haar ervaringen.
Wonen op de Campus
"Het leven op de campus is een wervelwind van vroege ochtenden, late nachten en alles daartussenin – een unieke mix van onafhankelijkheid, verantwoordelijkheid en ontdekking", schrijft Nierop. "Het gaat om het vinden van een balans tussen academische verplichtingen, sociale connecties en persoonlijke groei, terwijl je nieuwe uitdagingen en kansen aangaat."
"Van lessen en studiemomenten tot campusactiviteiten, vriendschappen en persoonlijke interesses: het campusleven is een tijd van verkenning, veerkracht opbouwen en stappen zetten buiten je comfortzone. Het is een reis waarin je net zoveel buiten de collegebanken leert als erin, terwijl je ontdekt wie je bent en welke richting je op wilt", aldus de oud-voetbalster.