NAC Breda verwelkomt nieuwe speelster na indrukwekkend seizoen

Rat Verlegh Stadion
Rat Verlegh Stadion Foto: © BSR Agency

De nieuwste toevoeging aan het NAC team is bekend. Brigitte Franken sluit zich aan na haar tijd bij het beloftenelftal van ADO Den Haag. In het afgelopen seizoen scoorde ze al acht keer in negentien wedstrijden voor de Hagenezen.

"Ik ben erg trots en blij om aankomend seizoen voor NAC te spelen. De ambitie van de club sprak mij meteen aan en ik heb erg veel zin om mooie prestaties met het team neer te zetten", laat Franken weten op de clubwebsite. "Ik kan niet wachten om aan de slag te gaan."

Vanaf het seizoen 2024/2025 zal NAC Breda een eigen vrouwenteam hebben dat zal deelnemen aan de Vrouwen Eerste Divisie.

Doe mee aan het WK-spel van Vrouwenvoetbalnieuws!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van Vrouwenvoetbalnieuws op Scorito!

Lees meer:
0 reacties