Merel van Dongen heeft nieuwe klus: "Samen met mijn tweelingzus"

Merel van Dongen op de training van de OranjeLeeuwinnen
Merel van Dongen op de training van de OranjeLeeuwinnen Foto: © BSR Agency

Merel van Dongen zette afgelopen zomer een punt achter haar profcarrière. De voormalig verdedigster heeft echter niet compleet afscheid genomen van het voetbal. Sterker nog: Van Dongen gaat aan de slag als analist bij Disney+ voor de UEFA Women's Champions League.

Dat maakt de oud-international bekend via Instagram. "Zo ontzettend blij om te mogen aankondigen dat ik dit seizoen één van de analisten ben bij de UEFA Women’s Champions League op Disney+", schrijft Van Dongen. "Leuk feitje: sommige wedstrijden analyseer ik samen met presentatrice Sanne van Dongen (onder anderen), ook wel bekend als mijn tweelingzus."

"Een droom die uitkomt. Let’s get this party started!", is de voormalig verdedigster enthousiast. FC Twente is dit seizoen de enige Nederlandse ploeg in de UEFA Women's Champions League. De Tukkers treffen in de hoofdfase Chelsea (thuis), Arsenal (uit), Real Madrid (thuis), Benfica (uit), Atlético Madrid (thuis) en OH Leuven (uit).

Lees meer:
0 reacties