Mead keert terug bij Engeland voor Nations League-duel met Oranje

Beth Mead
Beth Mead Foto: © BSR Agency

Beth Mead maakt in de komende interlandperiode haar rentree bij de Engelse nationale ploeg. De aanvalster van Arsenal is door Sarina Wiegman voor het eerst opgeroepen na haar zware knieblessure.

In november vorig jaar raakte Mead zwaar geblesseerd aan haar knie. Vorige maand maakte ze al haar rentree bij Arsenal en begin volgende maand kan ze dus ook weer haar eerste minuten bij de Lionesses maken. Engeland neemt het in de laatste Nations League-wedstrijden van dit jaar op tegen de OranjeLeeuwinnen en Schotland.

Vooral het treffen tussen Engeland en Oranje belooft een kraker te worden. De Leeuwinnen wonnen in september enigszins verrassend met 2-1 en zijn daardoor koploper in groep A. Engeland staat momenteel derde, op één punt achter nummer twee België. De groepswinnaar plaatst zich voor de finaleronde van de Nations League, waar een ticket voor de Olympische Spelen te verdienen is.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Kijk jij ook alweer uit naar het voetbalweekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in en krijg maar liefst vijf GRATIS (!) weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/12
PSV V
14:00
Ajax V
za
9/12
Feyenoord V
16:30
ADO Den Haag V
zo
10/12
Excelsior Rotterdam W
12:15
SC Heerenveen V
zo
10/12
Utrecht W
12:15
Fortuna Sittard W
zo
10/12
Telstar W
12:15
PEC Zwolle V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 FC Twente V 8 20 24
2 Fortuna Sittard W 9 14 19
3 Ajax V 8 12 19
4 PSV V 10 13 17
5 Utrecht W 10 -4 17
6 PEC Zwolle V 9 3 16
7 ADO Den Haag V 9 4 12
Bekijk de hele stand