Lieske Carleer weer van de partij bij Oranje: "Altijd een eer"

Lieske Carleer (FC Twente) en Danique Tolhoek (Ajax) in duel
Lieske Carleer (FC Twente) en Danique Tolhoek (Ajax) in duel Foto: © BSR Agency

Zondagmiddag staat de kraker tussen Ajax en FC Twente op het programma. Lieske Carleer kijkt uit naar het treffen in Amsterdam, zo vertelt de verdedigster van FC Twente op de clubwebsite.

FC Twente gaat aan kop in de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie. Het verschil met Ajax is zeven punten, al hebben de Amsterdammers nog wel een wedstrijd tegoed. "We zijn niet direct met de stand bezig, maar het is wel mooi hoe de afgelopen weken zijn gegaan. We hebben goede stappen gezet. We hebben drie thuiswedstrijden op rij gespeeld en allemaal gewonnen. We zitten er lekker in en dat nemen we mee richting zondag", zegt Carleer.

De laatste wedstrijd tussen beide ploegen eindigde in 1-1. "Dat is nog kortgeleden dus dat kunnen we ons nog goed herinneren. Dat was niet onze beste wedstrijd", vindt de verdedigster. "We hebben er goed naar gekeken en er dingen uitgehaald die we beter willen doen. Ajax speelt goed positiespel en we moeten ze niet te veel ruimte geven om tussen de linies door te voetballen. Daar moeten we voor uitkijken."

"We kunnen zelf ook een goed positiespel spelen en daarmee kansen creëren. We zijn dodelijk voor de goal. Dat mogen we zondag laten zien", aldus Carleer, die zich na het treffen met Ajax gaat melden bij Oranje. "Het blijft speciaal wanneer je voor Oranje wordt geselecteerd. Zeker ook omdat we nu WK-kwalificatie gaan spelen en ik dus wedstrijden voor het ‘echt’ meemaak. Het is altijd een eer om erbij te mogen zijn. Ik kijk er naar uit", zegt ze.

Lees meer:
0 reacties